Birnumara.com' da Yapıkredi Alışveriş Kredisi ile
Yapacağın 2500 TL ve üzeri harcamana
100TL WorldPuan hediye...

Kampanya süresi 22 Kasım - 28 Kasım!

Kampanya kapsamında 22.11.2021 - 28.11.2021 tarihleri arasında Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile birnumara.com’dan tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL puan verilecektir.

Kampanya katılımı 100 kişi ile sınırlıdır. Kampanya Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nin geçerli olduğu tüm ürünlerde geçerlidir. Her müşteri bir kez puan kazanma hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 28 Aralık 2021 tarihinde kredi/banka kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 27 Ocak 2022’dir.

Kullanılmayan puanlar 28 Ocak 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartı olması durumunda yüklenecektir. Müşterinin hem bireysel kredi kartı hem banka kartının bulunması durumunda bireysel kredi kartına yükleme yapılacaktır.

Puanların yükleneceği tarihte alınan ürünün iadesi yapılarak/yapılmayarak kullanılan kredinin kapatılması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır. Ürün iadesi veya kredi kapatılması durumunda puan yüklemesi yapılmayacaktır. Müşterinin hem kampanya kapsamında yararlandığı ürün/ürünleri iade etmemesi hem de kredisinin açık olması gerekmektedir.

Puanların yükleneceği tarihe kadar bu koşulu sağlamayan müşterilere puan yüklemesi yapılmayacaktır. Yapı Kredi Alışveriş Kredisi 500 TL - 25.000 TL arası alışverişlerinizde geçerlidir. Yapı Kredi ve Birnumara tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

En avantajlı fiyatlarla en kaliteli ürün seçimi için birnumara

Türkiye'nin lider eticaret portalı birnumara.com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve %100 güvenlialışverişe olanak sağlayan imkanları ile kurulduğu2007 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerindenbiri olmaya devam ediyor. 2007 yılından bugüne kazandığı deneyimle e-ticaret sektörüne öncülükediyor. En hesaplı fiyatlarla en uygun ürünleri alabileceğiniz birnumara.com, yüzlerce kategoridemilyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.Elektronik başta olmak üzere, bir çok kategoride aradığınız ürünleri avantajlı fiyatlarlabulabileceğiniz bu öncü platformdaonline alışverişin keyfini çıkarın.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz Kargo

Seçili ürünlerde standart kargo hizmeti ücretsiz

Rekabetçi Fiyatlar

Geniş bir ürün yelpazesinde en hesaplı fiyatlar

Kolay İade İmkanı

14 gün içinde cayma hakkı

Güvenli Ödeme

En güvenli ödeme yöntemleri ile ödeme yapın