×

Birnumara Mobil Uygulama

Uygulamamızı indiren müşterilerimiz ilk alışverişlerinde geçerli olmak üzere 25TL değerinde kupon kazanıyor!

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Kullan
Anında %2 indirim kazan.

Kampanya süresi 22 Mart - 31 Mart!

Birnumara.com' dan yapacağınız cep telefonu ve bilgisayar alışverişlerinizde 3 aydan 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde 3 aydan 6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3 aydan 36 aya varan vade seçenekleri ile YapıKredi Alışveriş Kredisinden yararlanabilir, ihtiyacınız olan teknolojik ürünü hemen alıp rahat rahat ödemenin keyfine varabilirsiniz.

Adım Adım Alışveriş Kredisi

Başvuru sırasında girilen kredi tutarı, minimum satın alınacak sipariş tutarının yarısı kadar olmalı kalan kısmını havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 25.000 TL’dir.

Kredi vadesi cep telefonu, ve bilgisayar alışverişlerinde 3-12 ay aralığında; tablet alışverişlerinde 3-6 ay aralığında, diğer ürün kategorilerinde ise 3 aydan 36 aya kadar seçilebilir.

Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri YapıKredi İnternet üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır. Ödeme onayınızdan sonra kredi tutarınız alışverişinizde kullanılmak üzere aktarılır.