200 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

31 Ekim’e kadar, tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Worldpuan! Üstelik Yapı Kredi Mobil’i indirip görüntülü görüşmeyle anında Yapı Kredili olanlara özel, dijital kartlarıyla yapılacak alışverişlerde ek 100 TL, toplamda 200 TL’ye varan Worldpuan!


Kampanya Koşulları

- Kampanya 15-31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

- Seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde) yapılacak alışverişler için geçerlidir.

- Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla kampanyaya dahil seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde) yapılacak alışverişler dahildir. Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

- Fiziki mağazalardan ve fiziki POS'lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.

- Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

- Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

- Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

- İlk tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan kazanımı olacak olup aynı gün aynı üye işyerinden gerçekleşen ilk alışveriş kampanya kapsamında yararlanılacaktır.

- Ek 100 TL Worldpuan kazanımı için, kampanya tarihlerinde Yapı Kredi Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile Yapı Kredi müşterisi olarak, kart başvurusu yapılması, başvuru yapılan karta dijital kart tanımlayarak alışverişin bu dijital kart ile yapılması gerekmektedir.

- Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL ve ek koşullar sağlandığı durumda toplamda en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.

- Kampanya kapsamında ilk tek seferde yapılan 1.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan kazanılabilecektir. Ek 100 TL Worldpuan kazanımı; kampanya tarihleri içerisinde Yapı Kredi Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile Yapı Kredi müşterisi olarak, dijital kart ile yapılacak 1500 TL ve üzeri kampanyaya dahil harcamalarda geçerlidir.

- Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 11 Kasım 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 11 Aralık 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 12 Aralık 2021'de geri alınacaktır.

- Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 11 Kasım 2021 tarihine kadar yüklenecektir.

- Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

- Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.

- Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

- Puanların son kullanma tarihi 11 Aralık 2021’dir.

- Kullanılmayan puanlar 12 Aralık 2021'de geri alınacaktır.

- Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

- Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

- Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

- Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

- Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.

- Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

- Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

- Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

- Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

- Ek 100 TL puan kazanımı koşullarını sağlayan müşterilerimiz, puan yükleme tarihinde World Mobil’in kazandıklarım menüsünden ek 100 TL puanını görüntüleyebilecektir.

- Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar işlem verileriniz, 15-31 Ekim 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır.

- Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir.

- Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.


Daha detaylı bilgi almak için  www.worldcard.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

En avantajlı fiyatlarla en kaliteli ürün seçimi için birnumara

Türkiye'nin lider eticaret portalı birnumara.com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve %100 güvenlialışverişe olanak sağlayan imkanları ile kurulduğu2007 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerindenbiri olmaya devam ediyor. 2007 yılından bugüne kazandığı deneyimle e-ticaret sektörüne öncülükediyor. En hesaplı fiyatlarla en uygun ürünleri alabileceğiniz birnumara.com, yüzlerce kategoridemilyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.Elektronik başta olmak üzere, bir çok kategoride aradığınız ürünleri avantajlı fiyatlarlabulabileceğiniz bu öncü platformdaonline alışverişin keyfini çıkarın.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz Kargo

Seçili ürünlerde standart kargo hizmeti ücretsiz

Rekabetçi Fiyatlar

Geniş bir ürün yelpazesinde en hesaplı fiyatlar

Kolay İade İmkanı

14 gün içinde cayma hakkı

Güvenli Ödeme

En güvenli ödeme yöntemleri ile ödeme yapın