Üyelik Hakkında

Üyelik Ücretli mi?
Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak alış-veriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
 

Neden Üye Olmalıyım?
Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.
 

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Bireysel Üyelik" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üye olmak için tıklayınız
 

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?
Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce üst kısımda bulunan "Üyelik Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa sol üst köşede isminizden sonra gelen "Hesabınız" linkine tıklayıp tüm güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?
Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üyelik Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifre Hatırlatma" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada güvenlik kodunu ve kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.