Sipariş ve Teslimat

Hangi Ödeme Seçeneklerini Kullanabilirim ?

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. Havale bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Banka Hesap Numaralarımız

Onnumara Bilişim Hizmetleri AŞ Garanti Bankası - Bitez Şubesi - Muğla (1331) 6299206 - TL -

IBAN NO : TR03 0006 2001 3310 0006 2992 06


Onnumara Bilişim Hizmetleri AŞ Yapı Kredi - Bodrum Karya Şubesi - Muğla (962) 95575596 - TL -

IBAN NO : TR84 0006 7010 0000 0095 5755 96


Siparişim Ne Durumda ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Sipariş Takip" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz. Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın.

 

Ürünüm Ne Zaman Elime Ulaşır ?

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasına müteakiben, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise havale ödeme bilgilerinin sisteme tanıtılmasına müteakiben kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de, gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre, 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 işgünü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir. Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir. Cuma günleri saat 12:30' dan sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Teslimat adresi bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.