Türkiye'nin Bir Numaralı Teknoloji Tedarikçisi
Hoşgeldiniz! Hesabınızı yönetmek için lütfen sisteme giriş yapınız.
Hoşgeldiniz! Hesabınızı yönetmek için lütfen sisteme giriş yapınız.
Şifre Kurtarma Email adresinizi yazınız, size şifrenizi nasıl kurtaracağınız ile ilgili bir email göndereceğiz.
Ödeme / Kargo / Teslimat

Ödeme

  1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Kuveyt Türk Bankası, TEB, Denizbank banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
Önemli : Sipariş tarihi itibari ile, 1 işgünü içerisinde ödemesi sisteme ulaşmayan siparişler otomatik olarak iptal edilir.

  1. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza bankaların anlaşmalarına göre online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Onnumara Bilişim A.Ş. on dört iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
İade ve Cayma Hakkı ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Teslimat

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Teslimat süresi, büyük şehir merkezleri için çoğunlukla 1 gündür. Büyük merkezler dışında kalan bölgeler için teslimat süresi 2 veya 3 güne çıkabilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Hafta İçi / Hafta Sonu / Resmi Tatillerde Verilen Siparişler

Hafta İçi Verilen Siparişler Açısından;
Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz genellikle aynı gün, istisnai durumlarda izleyen gün içerisinde kargoya verilir. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi 7 iş günüdür.
Saat 15:00'dan sonra verilen siparişleriniz ise genellikle izleyen gün, istisnai durumlarda izleyen ikinci gün içerisinde kargoya verilir. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi 7 iş günüdür.
İstisnai durumlardan kastedilen, dağıtımcılardan veya kargodan kaynaklanan gecikmelerdir. Bu tip durumlardan doğacak gecikmelerden mutlak suretle haberdar edilirsiniz.


Hafta Sonu ve Resmi Tatillerde Verilen Siparişler Açısından;
Cumartesi, Pazar veya resmi tatil günü verilen siparişleriniz izleyen ilk iş günü kargoya verilmesi hedeflenir. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Notlar;
Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir. Bu bakımdan sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı sistemimize kaydetmeniz önemli ve zaman kazandırıcı bir husustur.

Hasarlı Kargo

Dikkat
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda bize 0(850) 304 33 11 / 0(532) 300 93 98 numaralı telefonlardan veya Whatsapp'dan bildiriniz ve birnumara@birnumara.com mail adresine gönderiniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bize Sorun

Bu bilgilendirme ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede size dönüş yapalım.

 

Dyson V15
Canon Yazıcı
Fantom CY1500
Philips Süpürge
Xiaomi Robot
Tarayıcı
Popüler Kategoriler
banner1 banner1