Kuveyttürk Yerinde Finansman'a Özel Klima İndirimi

Klima alımlarınızda Kuveyt Türk Yerinde Finansman'a özel %3 indirim birnumara.com'da. 

Kuveyt Türk Yerinde Finansman ile 7/24 finansmanınızı güvenle kullanabilirsiniz.

  • Klima Kampanyasından faydalanmak isteyen Kuveyt Türk müşterileri birnumara.com’da sepetlerinde yalnızca Klima çeşitlerinden bulundurabilir.
  • Sepeti oluşturduktan sonra ödeme aşamasında alışveriş kredisi ile ödeme seçenekleri arasından Alışveriş Kredisini seçer ardından Kuveyt Türk’ü seçer.
  • Ekranda beliren QR kodu mobil şube>QR Kod İşlemleri>Ödeme Yap menüsünden okutarak finansman ile ödeme gerçekleştirilir.
  • İndirim ödeme seçimi ile birlikte sepete anında yansıyacaktır.
  • Kampanya yalnızca Klima Kategorisindeki ürünler için geçerlidir.
  • Kampanya süresince mevcut indirim kuponlarınızı kullanabilir, almış olduğunuz ürünlerden para puan kazanma şansınızı sürdürebilirsiniz.

  • *Finansman tahsis ücreti finansman tutarının %0,5’i olup bu tutar üzerinden BSMV dahil olarak alınmaktadır. Tahsis ücreti peşin olarak hesabınızdan alınacağı için hesabınız müsait olmalıdır.


Kuveyt Türk kampanya şartlarında ve kâr payı oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

En avantajlı fiyatlarla en kaliteli ürün seçimi için birnumara

Türkiye'nin lider eticaret portalı birnumara.com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve %100 güvenlialışverişe olanak sağlayan imkanları ile kurulduğu2007 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerindenbiri olmaya devam ediyor. 2007 yılından bugüne kazandığı deneyimle e-ticaret sektörüne öncülükediyor. En hesaplı fiyatlarla en uygun ürünleri alabileceğiniz birnumara.com, yüzlerce kategoridemilyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.Elektronik başta olmak üzere, bir çok kategoride aradığınız ürünleri avantajlı fiyatlarlabulabileceğiniz bu öncü platformdaonline alışverişin keyfini çıkarın.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz Kargo

Seçili ürünlerde standart kargo hizmeti ücretsiz

Rekabetçi Fiyatlar

Geniş bir ürün yelpazesinde en hesaplı fiyatlar

Kolay İade İmkanı

14 gün içinde cayma hakkı

Güvenli Ödeme

En güvenli ödeme yöntemleri ile ödeme yapın