birnumara.com 'un tedarikçisi olmak ister misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli?

birnumara ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin taleplerini birnumara@birnumara.com adresine göndermesi gerekmektedir.

Ürün stok, görsel ve fiyat bilgilerini paylaşarak çalışmak istedikleri özellikle belirtilmesi sürecin hızlı ve doğru ilerlemesini sağlayacaktır.

Her gün internetten alışveriş yapmak için yaklaşık 20 Milyon kişi online alışveriş sitelerini tıklamaktadır. Birnumara hem kendi sitesinde, hemde tüm pazar yerlerinde ürünlerinizi bu kitleye ulaştıracaktır. Pazar olarak Türkiye'nin en büyük hacmine sahip birnumara ' nın bu gücünü sizde mevcut ürünleriniz için kullanın, satışlarınız hızla artsın. 

Nasıl Ürünler Teklif Edebilirim?

Açılmamış,Yıpranmamış kapalı kutusunda markalı ürünler olmalı

En az 2 yıl garanti verilen ürünler olmalı

Ürünleriniz faturalı olmalı

 

Rekabetçi Fiyat

100 bin artı ürün yelpazemizde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz

Ücretsiz Kargo

Seçili ürünlerde standart kargo hizmeti ücretsiz

Güvenli Ödeme

Dünyanın en popüler ve güvenli ödeme yöntemleriyle ödeme yapın

Kolay iade imkanı

14 gün içerisinde cayma hakkı

Çağrı Merkezi

Sorunsuz bir alışveriş için destek alın

Hızlı ve kolay

Size özel kolay alışverişin keyfini çıkarın

birnumara.com'da Online Alışveriş: En avantajlı fiyatlarla en kaliteli ürün seçimi

Türkiye'nin lider eticaret portalı birnumara.com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak sağlayan imkanları ile kurulduğu 2007 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmaya devam ediyor. 2007 yılından bugüne kazandığı deneyimle e-ticaret sektörüne öncülük ediyor. En hesaplı fiyatlarla en uygun ürünleri alabileceğiniz birnumara.com, yüzlerce kategoride milyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Elektronik başta olmak üzere, bir çok kategoride aradığınız ürünleri avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz bu öncü platformda online alışverişin keyfini çıkarın.

E Bülten Aboneliği

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için şimdi kaydolun