Biz Kimiz ?

Birnumara.com kimdir, Vizyonumuz ve Misyonumuz ?

2007 yılında faaliyetine başlayan  www.birnumara.com  13. yılında 1.000.000  adedin üzerinde teslim edilen sipariş ile sektördeki ilk 5 e-ticaret sitesi arasında bulunmaktadır.

Konusunda üst seviyede eğitimi olan ve deneyime sahip olan kadrosuyla,  siparişlerin %90 ını ertesi gün, %6 sını ise ikinci gün teslim etmiştir.

13 yıllık faaliyetinde ciddiyet ve özverili çalışmalardan ödün vermeyen www.birnumara.com ‘un  2020 yılı hedefi sektördeki ilk üç firma arasına girmektir.

Online alışveriş sektöründe en iyi ve en hızlı hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyoruz.

Bilişim sektörünün ve Tüketicilerimizin en sevdiği online alışveriş sitelerinin başında gelen birnumara.com, en uygun fiyatlı ürünleri değerli tüketicilerimizle buluşturmak en kutsal görevidir.

Birnumara.com üzerinden yapılan satışların haricinde ayrıca Hepsiburada.com, Amazon.com , n11.com, gittigidiyor.com, Trendyol.com, gibi pazaryerlerinde satış yapılmaktadır. Birçok Holding, firma ve kamu kuruluşunun teknoloji tedarikçisidir.


Firmamızın Yıllık Satış Dağılımı

%32       Kurumsal Karum ve Özel Kurumlar Teknoloji Tedarikçiliği

%31       Birnumara.com

% 28      Pazaryerleri (Hepsiburada.com-n11-amazon.com-trendyol-gittigidiyor.com)

 

13 yıllık ticari faaliyetinde bizlerin yanında olarak göstermiş olduğunuz ilgiye www.birnumara.com ailesi olarak en içten teşekkürlerimizi sunarız.

 

                                                                                                                                                                                                                        Birnumara Ailesi

 

Rekabetçi Fiyat

100 bin artı ürün yelpazemizde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz

Ücretsiz Kargo

Seçili ürünlerde standart kargo hizmeti ücretsiz

Güvenli Ödeme

Dünyanın en popüler ve güvenli ödeme yöntemleriyle ödeme yapın

Kolay iade imkanı

14 gün içerisinde cayma hakkı

Çağrı Merkezi

Sorunsuz bir alışveriş için destek alın

Hızlı ve kolay

Size özel kolay alışverişin keyfini çıkarın

birnumara.com'da Online Alışveriş: En avantajlı fiyatlarla en kaliteli ürün seçimi

Türkiye'nin lider eticaret portalı birnumara.com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak sağlayan imkanları ile kurulduğu 2007 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmaya devam ediyor. 2007 yılından bugüne kazandığı deneyimle e-ticaret sektörüne öncülük ediyor. En hesaplı fiyatlarla en uygun ürünleri alabileceğiniz birnumara.com, yüzlerce kategoride milyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Elektronik başta olmak üzere, bir çok kategoride aradığınız ürünleri avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz bu öncü platformda online alışverişin keyfini çıkarın.

E Bülten Aboneliği

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için şimdi kaydolun