×

Birnumara Mobil Uygulama

Uygulamamızı indiren müşterilerimiz ilk alışverişlerinde geçerli olmak üzere 25TL değerinde kupon kazanıyor!

Hakkımızda

2007 yılında faaliyetine başlayan  www.birnumara.com  13. yılında 1.000.000  adedin üzerinde teslim edilen sipariş ile sektördeki ilk 5 e-ticaret sitesi arasında bulunmaktadır.

Konusunda üst seviyede eğitimi olan ve deneyime sahip olan kadrosuyla,  siparişlerin %90 ını ertesi gün, %6 sını ise ikinci gün teslim etmiştir.

13 yıllık faaliyetinde ciddiyet ve özverili çalışmalardan ödün vermeyen www.birnumara.com ‘un  2020 yılı hedefi sektördeki ilk üç firma arasına girmektir.

Online alışveriş sektöründe en iyi ve en hızlı hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyoruz.

Bilişim sektörünün ve Tüketicilerimizin en sevdiği online alışveriş sitelerinin başında gelen birnumara.com, en uygun fiyatlı ürünleri değerli tüketicilerimizle buluşturmak en kutsal görevidir.

Birnumara.com üzerinden yapılan satışların haricinde ayrıca Hepsiburada.com, Amazon.com , n11.com, gittigidiyor.com, Trendyol.com, gibi pazaryerlerinde satış yapılmaktadır. Birçok Holding, firma ve kamu kuruluşunun teknoloji tedarikçisidir.


Firmamızın Yıllık Satış Dağılımı

%32       Kurumsal Karum ve Özel Kurumlar Teknoloji Tedarikçiliği

%31       Birnumara.com

% 28      Pazaryerleri (Hepsiburada.com-n11-amazon.com-trendyol-gittigidiyor.com)

 

13 yıllık ticari faaliyetinde bizlerin yanında olarak göstermiş olduğunuz ilgiye www.birnumara.com ailesi olarak en içten teşekkürlerimizi sunarız.

 

                                                                                                                                                                                                                        Birnumara Ailesi