Hakkımızda

2007 yılında Ankara'da faaliyetine başlayan birnumara tamamı yerli sermayeye ait bir kuruluştur.

15. yılında 1.300.000 adedin üzerinde teslim edilen sipariş ile sektördeki ilk 5 online alışveriş portalı arasında bulunmaktadır.

Konusunda üst seviyede eğitimi olan ve deneyime sahip kadrosuyla, siparişlerin %90'ını ertesi gün, %6'sını ise ikinci gün teslim etmiştir. 15 yıllık faaliyetinde ciddiyet ve özverili çalışmalardan ödün vermeyen birnumara 2021 yılı hedefi sektördeki ilk üç firma arasına girmektir.

Online alışveriş sektöründe en iyi ve en hızlı hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyoruz. Bilişim sektörünün ve tüketicilerimizin en sevdiği online alışveriş sitelerinin başında gelen birnumara en uygun fiyatlı ürünleri değerli tüketicilerimizle buluşturmak en kutsal görevidir.

Grup firmaları ile birlikte yıllık 100 milyon Türk Lirasını geçen bir ciroya sahip olan birnumara haricinde ayrıca Hepsiburada, Amazon, N11, Gittigidiyor, Trendyol, Çiçeksepeti , Morhipo, Epttavm, Turkcell Pasaj ve İşbank İştiraki Pazarama gibi pazaryerlerinde satış yapılmaktadır. Bir çok banka, holding, firma ve kamu kuruluşunun teknoloji tedarikçisidir.

Birnumara siparişlerinin %82' sine tekabül eden bölümünü; İstanbul , İzmir , Muğla , Antalya ve Ankara illerinde bulunan yaklaşık 10.000 m2 lik depolama ve Birnumara Express dağıtım araçları ile teslim etmektedir. Bu sistemi Türkiye'de ilk ve tek kullanan kurumdur.

Birnumara bağlı olduğu ONNUMARA A.Ş. 2022 yılı içerisinde Halka arzı planlanarak İMKB'na başvuruda bulunacaktır. Firmamızın Yıllık Satış Dağılımı %79 Bayi, Kurumsal ve Özel Kurumlar Teknoloji Tedarikçiliği %12 Birnumara % 9 Pazaryerleri (Hepsiburada.com-n11-amazon.com-trendyol-gittigidiyor.com) 15 yıllık ticari faaliyetinde bizlerin yanında olarak göstermiş olduğunuz ilgiye birnumara ailesi olarak en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Birnumara Ailesi