• Bosch SMV68D00TR A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Bosch SMV68D00TR A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 4242002781778-13189
  • 2.759,00₺

  • Saat 16:00 ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoda !
garanti

Paranız %100 Güvence Altındadır.


Artık bulaşık makineniz yüksek düzeyde esneklik sunuyor.

Bazen esnek olmayan yapısından dolayı bulaşık makinenize istediğiniz her şeyi koyamazsınız. VarioDrawer, bu sorunu çözen Activewater bulaşık makinesinin de üstünde ekstra bir seviyededir. Çatal bıçak takımı ve kepçe ile çırpma teli gibi daha küçük mutfak eşyaları için ideal bir yerdir ve espresso bardaklarına bile uyabilir. Bu, bulaşık makinenizi yerleştirirken daha fazla esneklik sağlar ve alt sepete daha fazla yer bırakır. Çatal bıçak sepeti, 60 cm'lik bulaşık makinelerinde 14'e kadar yer ayarı ve 45 cm'lik bulaşık makinelerinde on adet yer ayarına yönelik kapasite yaratmak için VarioDrawer ile değiştirilebilir. Sonuç olarak,

bulaşık makineniz daha esnek ve rahat bir yükleme yapmanızı sağlar.

Program takibi sağlayan kırmızı bilgilendirme ışığı

Bosch’tan hayatınızı kolaylaştıran bir teknoloji daha. Tam entegre bulaşık makineniz, mutfağınızla uyum sağlaması için gösterge paneli iç kısımda yer alacak şekilde tasarlanmıştır. Üstelik çok sessiz çalışır. Bu nedenle makinenizin çalıştığını ne görebilir ne de duyabilirsiniz. Ancak bulaşık makinenizin InfoLight özelliği sayesinde, yıkama süresi boyunca yere kırmızı bir ışık yansır. Işık söndüğünde bulaşıklarınız kullanıma hazır demektir.

Bulaşık makineniz her bulaşığı sığdıracak şekilde tasarlanmıştır.

Bulaşık makinesine bulaşıkları sığdırmaya ve sonrasında boşaltmaya çalışmanın ne kadar sinir bozucu olduğunu hepimiz biliyoruz. VarioFlex sepet sistemi hiçbir bardağın, bulaşığın veya kabın dışarıda kalmamasını sağlar. Üst sepette dört adet hareketli eleman (iki katlanabilir göz ve iki raf) bulunur ve bardaklar, tabaklar, kupalar ve çatal bıçak takıları ile uzun saplı şarap kadehleri ve kaplar için yer sunar. Hareketli ve katlanabilir dört raf sayesinde daha büyük kaplar ve tabaklar için de yer vardır. Her zaman bir bulaşık için daha yer açan bulaşık makinesini seçin.

Tahmin sürecini temizleme işinin dışında bırakın.

Farklı yıkama yükleri farklı yıkama ayarları gerektirir. Yanlış programın seçilmesi sadece zamanı değil, aynı zamanda su ve enerjiyi de israf etmenize neden olur. Bosch Automatic programları, kirlilik seviyesine ve yük hacmine uyacak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Bu, Automatic programları ile, mükemmel sonuçlar için yalnızca gereken miktarda suyu kullanmanız anlamına gelir. Her yük için doğru yıkama - Sadece bir düğmeye dokunarak.

 

Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

Bosch'un yenilikçi ActiveWater yıkama teknolojisi verimliliği arttırarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu bir yıkama sağlar. Optimize edilmiş su dağıtımı ve filtre teknolojisi ile daha yüksek pompa performansı sayesinde su ve enerji tasarrufu elde edilir.

Asla bir damlayı bile boşa harcamayan mükemmel temizleyici.

Yıkama yüklerinin hepsi aynı değildir, her döngü aynı miktarda suyu neden otomatik olarak kullansın ki? LoadSensor özelliği yük ağırlığını ve su seviyesini tespit etmek için bir döner hız sensörü kullanır, böylece sadece gerekli miktarda su kullanılır. Örneğin, daha küçük yükler durulama için daha az su gerektirir, bunlara daha az su ilave edilirken, tam yüklere optimum durulama için daha fazla su verilir. Su ve elektrik tasarrufu yaparken mükemmel sonuçlar veren bir özellik mi? İşte bu zekice.

Bir damla suyu bile boşa harcamadan mükemmel temizlik sonuçları.

Hiçbir şey, bulaşık makinesini boşaltmaktan ve kirli kalmış bulaşıkları bulmaktan daha sinir bozucu değildir. AquaSensor özelliği, bulaşıklarınızın her defasında lekesiz olmasını sağlar. Her yıkamanın başlangıcında, AquaSensor bulaşıklarınızın kirlilik derecesini denetler ve tespit eder. Yiyecek kalıntılarını, yağ ve deterjan kalıntılarını dikkate alarak AquaSensor, mükemmel temizleme sonuçları için gereken en iyi durulama süresini ayarlar ve gerekirse bir ön yıkama gerçekleştirir. Dahası, her durulama işlemi sadece ihtiyaç duyulduğu kadar su kullandığından, AquaSensor su tüketiminizi büyük ölçüde azaltır. Her seferinde sizin için uygun olan akıllı durulama.

Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Su hasarına karşı kendisini koruyan çamaşır makinesi.

Makine arızaları her zaman en uygunsuz zamanlarda ortaya çıkar ve hem paranıza hem de değerli zamanınıza mal olur. AquaStop Sistemli çamaşır makineleri, özel çift duvarlı besleme hortumundan, emniyet valfinden ve su hasarına karşı koruma sağlayan şamandıra şalterli bir zemin tankından oluşur. Her gün güvenebileceğiniz mükemmel sonuçlar elde edin.

 
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.759,00 TL
31.011,63 TL3.034,90 TL
6528,81 TL3.172,85 TL
9367,87 TL3.310,80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.759,00 TL
31.011,63 TL3.034,90 TL
6528,81 TL3.172,85 TL
9367,87 TL3.310,80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.759,00 TL
31.011,63 TL3.034,90 TL
6528,81 TL3.172,85 TL
9367,87 TL3.310,80 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.759,00 TL
21.407,09 TL2.814,18 TL
3947,26 TL2.841,77 TL
4717,34 TL2.869,36 TL

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi