Türkiye'nin Bir Numaralı Teknoloji Tedarikçisi
Hoşgeldiniz! Hesabınızı yönetmek için lütfen sisteme giriş yapınız.
Hoşgeldiniz! Hesabınızı yönetmek için lütfen sisteme giriş yapınız.
Şifre Kurtarma Email adresinizi yazınız, size şifrenizi nasıl kurtaracağınız ile ilgili bir email göndereceğiz.
Bilgisayar Bileşenleri (OEM)
Western Digital Elements WDBU6Y0040BBK-WESN 4TB 2.5 inc USB 3.0 Taşınabilir Disk
(1 müşteri yorumu / Oku) Yorum Yap
Stok Kodu:718037855981-16786
4.605,73 TL yerine 4.386,41 TL -%5
Şimdi sipariş verirseniz 19 Haziran Çarşamba kargoda!
Miktar
Hemen Al
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
WD ELEMENTS PORTABLE V2
4 TB,USB 3.0 (USB 2.0)

SADE, HIZLI VE TAŞINABİLİR


Western Digital Elements'in USB 3.0 destekli olan WD Elements™ taşınabilir sabit diskleri ile değere ön planda tutan kullanıcılar için güvenilir, yüksek kapasiteli depolama alanı, hızlı veri aktarımı ve  evrensel bir bağlantı sunar. Sahip olduğu devasa kapasitesi sayesinde tüm hayatınızı bu diskte güvenle saklayabilirsiniz.

USB 3.0 ve USB 2.0 ile uyumlu


Birden fazla depolama cihazı kullanmak yerine tek bir disk sayesinde son teknoloji USB 3.0 bağlantılı cihazlarla uyumluluk elde ederken eski USB 2.0 bağlantılı cihazlarla uyumluluğu sağlayarak aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek aktarım hızları


WD Elements taşınabilir özellikli sabit diski ile USB 3.0 bağlantı noktasına bağlandığınız da oldukça bir veri akışı gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede işleminizi tamamlayarak zaman kaybını önlemiş olursunuz.

PC performansını iyileştirir


Dahili sabit diskiniz tamamen doluluğa yaklaştığında bilgisayarınız yavaşlamaya başlayacaktır. Bu esnada bilgisayarınızı hızlandırmak için dosyaları silmek yerine WD Digital Elements taşınabilir diskinize dosyalarınızı aktararak dahili sabit diskinizin yeterli alanını boşaltın. Bu sayede bilgisayarınızın performansına yeniden hız kazandırmış olacaksınız.

ÖZELLİKLERİ

KÜÇÜK BOYUTLARA SAHİP BİR MUHAFAZADA DEVASA KAPASİTE


Yer kaplamayan küçük ve hafif tasarımı ile birlikte sunduğu 4 TB'a kadar dosya alan kapasitesi sayesinde WD Elements ürettiği taşınabilir sabit disklerini tüm kullanıcılar için güvenle kullanabilecekleri en ideal yardımcı haline getiriyor. 

BAŞTAN BAŞA WD KALİTESİ


Depoladığınız verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu hassasiyeti ve önemi öp planda tutarak bu diskin, yüksek dayanıklılık gücü ve darbelere karşı uzun süreli güvenilirlik için en zorlu şartlara uygun bir şekilde üretimini gerçekleştirdik. Bunun için diskinizi özel bir şekilde tasarlanmış sağlam ve şık bir kasa ile sizin için koruyoruz.

TEKNİK ÖZELLİKLER


Windows® 10, Windows 8.1, Windows 7 için biçimlendirilen NTFS. Diğer işletim sistemleri için kullanılacaksa yeniden biçimlendirmeye ihtiyaç duyabilir. Cihazlarla uyumluluk, kullanıcının donanım yapılandırmasına ve işletim sisteminin türüne bağlı olacak şekilde farklılık gösterebilir.
 
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar
Western Digital Elements WDBU6Y0040BBK-WESN 4TB 2.5 inc USB 3.0 Taşınabilir Disk
Çok İyi( 0 )
İyi(1)
Orta(0)
Kötü(0)
Çok Kötü(0)
Ortalama Puan
4,00
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Popüler Kategoriler